نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: دوستی در شبکه مجازی

2099
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستی در شبکه مجازی

سلام ساحل 20 سالمه بچه گرمسار با یه پسری تو بیتالک آشنا شدم که بچه اصفهان
    خیلی از شخصیتش خوشم میاد همون کسیه که میخوامش اونم همینطور
    یک بار همو دیدیم حالا داریم ب ازدواج فکر میکنیم فقط یه مشکلی هست اینه که من بچه گرمسار هستم اون اصفهان من مشکلی درمورد خانوادم ندارم البته با مامانم میتونم بهش بگم ک تو بیتالک اشنا شدم ولی اون با خانوادش راحت نیس در مورد این موضوع خیلی ناراحتیم مغزمون نمیکشه که چ فکری کنیم چی بگیم که اشنایی ما چ جوری بوده از اونجایی که پدر مادرا این برنامه های نت رو قبول ندارن ما نمیخوایم بگیم از بیتالک ولی نمیدونیم که چیم بگیم خواهش میکنم کمکم کنین ما واقعا بهم علاقه داریم و تصمیممون ازدواجه خواهش میکنم کمکمون کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : کمک

خب دیگه داشتن رضایت خانواده برای ازدواجی موفق لازمه...

چون در غیر اینصورت رفتارهاشون میتونه روی زندگی شما تاثیر منفی بگذاره

پس باید اول از همه به طور غیر مستقیم این موضوع رو با خانواده ها مطرح کنید تا بتونن با شرایط اشنا بشن

به هرحال اگه برای آینده تصمیمی دارید باید از یک جایی شروع کنید ... و صبور باشید تا خانواده ها همدیگرو بشناسن

تا بتونن به همدیگه اعتماد کنن ...فقط مشکلتون اینه که فاصله دوره و امکان شناخت رو کمی سخت میکنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه الان مشکل ما اینه که چ جوری باید به خانوادش بگه بدبختی اینجاس با خانوادش راحت نیس

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel-jon نمایش پست ها
    اخه الان مشکل ما اینه که چ جوری باید به خانوادش بگه بدبختی اینجاس با خانوادش راحت نیس

به نظر من چون قصدتون ازدواجه و تعصب خانواده را هم نمیشه تغییر داد یه دروغ مصلحتی کوچیک درمورد نحوه آشناییتون بگین هیچ اشکالی نداره، البته باید زرنگ باشین و حساب شده کار کنین

نامزدتتون میتونه به خونواده ش بگه یه دوست مشترک به هم معرفی تون کرده، یعنی دوستش شما را میشناخته، از شما پیش نامزدتون تعریف کرده و اون خوشش اومده میخواد بره خواستگاری!
    یه راه دیگه هم اینه که یه مسافرت باخانواده یکی از طرفین ترتیب بدین که یا اونا بیان گرمسار یا شما برین اونجا، بعد یه برنامه ای ترتیب بدین که به نظر بیاد باهم اونجا آشنا شدین! دیگه دروغم نگفتین!
    یکی از فامیلای تزدیک ما مشکلی شبیه مشکل شما را داشت راه دوم رو اجرا کرد، الان دارن به خوبی و خوشی باهم زندگی میکنن! البته اونا نمیدونن که من میدونم چیکار کردن!
    امضای ایشان

5. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6814
    تشکـر
    62
    تشکر شده 45 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

من که نمیدونم بیتالک چیه اما معلومه چیز خوبی نیست ( از اسمش معلومه نرم افزار موبایله ) ولی راه زیاده که بخواد بگه اول من میتونم بهتون بگم . اما باید درنظر داشت که واقعا تو این دوره نمیشه هیچ کسی رو در یک نگاه شناخت و بهش اعتماد کرد . بخصوص در مورد شما که فاصله خیلی دوری دارید باید نباید به همین سادگی بهش اعتماد کنید .

7. کاربران زیر از Shemsh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Shemsh نمایش پست ها
    من که نمیدونم بیتالک چیه اما معلومه چیز خوبی نیست ( از اسمش معلومه نرم افزار موبایله ) ولی راه زیاده که بخواد بگه اول من میتونم بهتون بگم . اما باید درنظر داشت که واقعا تو این دوره نمیشه هیچ کسی رو در یک نگاه شناخت و بهش اعتماد کرد . بخصوص در مورد شما که فاصله خیلی دوری دارید باید نباید به همین سادگی بهش اعتماد کنید .
    اخه بدجور هم میخوایم هم اون اعتماد داره هم من فقط دنبال راهیم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    به نظر من چون قصدتون ازدواجه و تعصب خانواده را هم نمیشه تغییر داد یه دروغ مصلحتی کوچیک درمورد نحوه آشناییتون بگین هیچ اشکالی نداره، البته باید زرنگ باشین و حساب شده کار کنین

نامزدتتون میتونه به خونواده ش بگه یه دوست مشترک به هم معرفی تون کرده، یعنی دوستش شما را میشناخته، از شما پیش نامزدتون تعریف کرده و اون خوشش اومده میخواد بره خواستگاری!
    یه راه دیگه هم اینه که یه مسافرت باخانواده یکی از طرفین ترتیب بدین که یا اونا بیان گرمسار یا شما برین اونجا، بعد یه برنامه ای ترتیب بدین که به نظر بیاد باهم اونجا آشنا شدین! دیگه دروغم نگفتین!
    یکی از فامیلای تزدیک ما مشکلی شبیه مشکل شما را داشت راه دوم رو اجرا کرد، الان دارن به خوبی و خوشی باهم زندگی میکنن! البته اونا نمیدونن که من میدونم چیکار کردن!
    راه اول که نمیشه چون قبول نمیکنن ولی راه دومت سخته اگه بشه عالیه ممنون ولی اگه بازم به ذهنت چیزی رسید ممنون میشم کمکم کنی

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ساحل 20 سالمه بچه گرمسار با یه پسری تو بیتالک آشنا شدم که بچه اصفهان
    خیلی از شخصیتش خوشم میاد همون کسیه که میخوامش اونم همینطور
    یک بار همو دیدیم حالا داریم ب ازدواج فکر میکنیم فقط یه مشکلی هست اینه که من بچه گرمسار هستم اون اصفهان من مشکلی درمورد خانوادم ندارم البته با مامانم میتونم بهش بگم ک تو بیتالک اشنا شدم ولی اون با خانوادش راحت نیس در مورد این موضوع خیلی ناراحتیم مغزمون نمیکشه که چ فکری کنیم چی بگیم که اشنایی ما چ جوری بوده از اونجایی که پدر مادرا این برنامه های نت رو قبول ندارن ما نمیخوایم بگیم از بیتالک ولی نمیدونیم که چیم بگیم خواهش میکنم کمکم کنین ما واقعا بهم علاقه داریم و تصمیممون ازدواجه خواهش میکنم کمکمون کنین

سلام

میدونم بدتون میاد از این حرفم ولی خوب میگم:

این رابطه حتما غلطه و غلط تر از اون وارد ازدواج شدنه دخترم در این سن و سال!!!!

تو این دور و زمونه انسان یکبار همدیگر رو دیده باشه و بدون حداقل 6 ماه رابطه رو در رو و شناختن و شناخت کافی از یکدیگر. حالا بخواد از دواج کنه!!!!!!!

نه سنتون کافیست و نه دانشتون در این زمینه ها هر دو.

بهتره به درس و .... بپردازید و بعد از 25 سالگی به فکر ازدواج

موفق باشید

11. 3 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

تو این دور و زمونه انسان یکبار همدیگر رو دیده باشه و بدون حداقل 6 ماه رابطه رو در رو و شناختن و شناخت کافی از یکدیگر. حالا بخواد از دواج کنه!!!!!!!

موفق باشید
    نمیتونم حرفتو قبول کنم چون تصمیممو گرفتم نصیحت نمیخوام کمک میخوام کمک

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

موفق باشید

ببخشید این نظر منه شایدم درست نباشه ولی
    اولا قرار نیست که حالا تا اومد خواستگاریش بله بگه و برن سر سفره عقد! تازه میخوان همو بشناسن
    این دوتا الان که به هرحال باهم رابطه دارن، اگه بتونن خانواده ها را درجریان قرار بدن ، هم امکان شناخت بهتر همدیگه رو پیدا میکنن ، هم رابطه شون سالم تر میشه

دوما فاکتور سن برای همه افراد یجور صادق نیست، بستگی به رشد اجتماعی فرد داره،
    حداقل در ایران میانگین سن ازدواج دختر و البته بیشترین موقعیت های ازدواجیش از 20 تا 25 ساله، نمیشه برای همه بالا 24 را تجویز کرد
    امضای ایشان

14. 5 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

اولا قرار نیست که حالا تا اومد خواستگاریش بله بگه و برن سر سفره عقد! تازه میخوان همو بشناسن
    این دوتا الان که به هرحال باهم رابطه دارن، اگه بتونن خانواده ها را درجریان قرار بدن ، هم امکان شناخت بهتر همدیگه رو پیدا میکنن ، هم رابطه شون سالم تر میشه

حداقل در ایران میانگین سن ازدواج دختر و البته بیشترین موقعیت های ازدواجیش از 20 تا 25 ساله، نمیشه برای همه بالا 24 را تجویز کرد
    اخه میدونی ما هم نمیخوایم الان بیاد خواستگاری عروسی کنیم دقیقا ما هم میخوایم خانوادهامون خبر دار شن آشنا شن حداقل یک سال اشنا شن بعد بیان برای خواستگاری بحرفن مشکل ما اینه محسن چ جوری باید به خانوادش بگه میخوایم خانواده ها بدونن راضی باشن عروسی رفت 2 سال دیگه یا 3 سال ولی بدونیم که مال همیم

16. کاربران زیر از sahel-jon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

نمیتونم حرفتو قبول کنم چون تصمیممو گرفتم نصیحت نمیخوام کمک میخوام کمک

در هر صورت زندگی زندگی شماست

موفق باشید

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

سلام

عزیز ببینید این دو شخص متاسفانه به دلیلهای متعدد روانشناختی و بنا به صحبتها و حرفهای ایشون و نوع کلمات و جمله بندی و نوع رابطه و....

کاملا مشخصه که نه شناختی از خود دارن و نه انسان. به قولی در دنیای شاهزاده و پرنس زندگی میکنند

حالا هم به همین دلایل چه نامزد و چه دوست دختر و پسر و..... باقی بمانند, چون هدف ازدواجه بعد شناخت به مشکل بر خواهند خورد, حتما.

در ضمن سن 25 سالی که خدمتتون گفتم یک فرضیه نیست یک قطعیت علمیه و اصلا تابع فرهنگ و آب و هوا و..... نیست و دقیقا مثل اینه که الان ثابت شده مدرسه رفتن کودکان باید در سن 6 سالگی انجام بشه چه شما چین باشید چه ایران چه فرانسه چه امریکا چه انگلیس و......... علمی و درستش این سنه

حالا کودک رو میتوان 32 سالگی و یا 3 سالگی و یا 5 سالگی و یا 17 ساگی به مدرسه فرستاد ولی قطعا آسیب خواهد دید.

موفق باشید
    ویرایش توسط فرشاد1020 : 09-24-2014 در ساعت 01:17 PM

19. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    تشکر شده 42 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    10

اخه میدونی ما هم نمیخوایم الان بیاد خواستگاری عروسی کنیم دقیقا ما هم میخوایم خانوادهامون خبر دار شن آشنا شن حداقل یک سال اشنا شن بعد بیان برای خواستگاری بحرفن مشکل ما اینه محسن چ جوری باید به خانوادش بگه میخوایم خانواده ها بدونن راضی باشن عروسی رفت 2 سال دیگه یا 3 سال ولی بدونیم که مال همیم
    ساحل جون ازت خواهش میکنم درمورد ازدواج از روی عشق واحساس تصمیم نگیر عزیزم چون عشق چشم آدموکور میکنه،نمیذاره چهره ی واقعی طرف رو بشناسی،حرفاموجدی بگیرجونم حتما حتما واسه شناخت درونی همدیگه وتصمیم نهاییتون برین پیش مشاور................

21. کاربران زیر از TABASSOM1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

این موضوع رو یکی از دوستان خودم تجربه اش رو داشته

از طریق شبکه اجتماعی با هم اشنا شده بودند و پس از دست رو دست گذاشتن ، اون انگیزه و شور اوایل ارتباط رو از دست دادند و کل هم 2 طرف پشیمون شدند . مطمئن باشید پس از گذشت چند روز یکی از شماها از به نتیجه نرسیدن رابطه خسته میشه و طرف رو ترک میکنه پس باید هر چه سریعتر اقدامی بکنید

شیوه ارتباط با جنس مخالف و اشنایی و حتی ازدواج هم نسبت به گذشته پیچیده تر شده و ابزار های جدیدی شکل گرفته که به علت عدم اشنایی والدین با این ابزارها و ...صریحا هرگونه اشنایی و ارتباط به چنین شیوه ای رو به طور قاطع رد میکنند

این موضوع رو باید پسر با خانوادش مطرح بکنه نه دختر . مثلا بگه یکی از همکلاسی ها و دوستان دانشگاهی که اهل گرمسار هست فرد مناسبی رو معرفی کرده که مورد تایید اینجانب است . از والدین بخواد که بیان برای تحقیق و پس از تحقیق خانواده ها چند جلسه ای با هم دیدار بکنند و اشنا بشن و پس از تایید والدین ،دختر و پسر چندین جلسه برای اشنایی وشناخت انجام بدن

خانواده قطعا موافقت میکنه شک نکنید .

نمونش رفیق پدرم که یکی از متعصب ترین و مخالف ترین فرد در این مباحث هست ، دختر خودش رفته بود اسکی یه شهر دیگه با پسری که اهل استان دیگه ای بود اشناشده بود و قرار گذاشتن بیان خواستگاری بعدا هم ازدواج کردن الان هم بچه دارن
    جالب اینجاست که پدرش اگه میدونست که دخترش رفته بوده اسکی ، مثل داعش سر دخترش رو از تن جدا میکرد . این ماجرا رو مادرش برامون گفت .

منظورم اینه که پسر باید جرات داشته باشه و با اراده اهنین پیش قدم بشه اگه جدا به شما علاقه داره

23. 2 کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : دوستی در شبکه مجازی

نقل قول نوشته اصلی توسط st2002 نمایش پست ها
    سلام
    من در این اپ بی تالک عضو شده بودم همه دروغ می گفتن یا کاملا راستشو نمی گفتن ولی واقعا به ظاهر آدما نمیشه اعتماد کرد البته اگر عکساشون واقعی بوده باشه
    در کل اپ خوبی نیست من حتی ورژن قدیمی شو پیدا کردم مال خودمو پاک کردم چون تو ورژن جدیدش نمیشه اکانتتو پاک کنی البته شاید اپ بدی نباشه اما مردم ما ازش بد استفاده می کنند
    موفق باشید

سلاام تایپک قدیمی لطفا تایپک های قدیمی رو بالا نیارید ممنون
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)